В київській галереї “Соборна” відбувся благодійний дитячий бал “Крижане серце”

Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ 23 січня подарував дітям справжнє зимове диво та хвилю незабутніх емоцій. Особливими гостями балу стали вихованці дитячих будинків і малеча з багатодітних сімей столиці. Свідком цієї справжньої казкової феєрії став і журналіст СПЖ.

начало

Відкрила дитячий бал керівник центру Ксенія Зозуля. Зі словом привітання до дітей та їх батьків звернувся о. Павло, благочинний Свято-Андріє-Володимирського храму. Він, зокрема, сказав: “Я тут сьогодні маю честь відкрити цей бал з благословення владики Варсонофія, єпископа Бородянського, вікарія Київської митрополії. Іще святі зауважували, що від душевного треба переходити до духовного. Це дуже добре, коли ви збираєтесь тут не просто весело провести час, а будете поєднувати культуру світську з православним духом, духом християнства. І, об'єднавшись, ось оці два крила нехай принесуть свої позитивні плоди”.

подарунки

Першими мажорними акордами свята став невеличкий концерт. Його дітлахам влаштували молоді музиканти Київської консерваторії і студенти Інституту музики ім. Глієра. А далі всі поринули у казкове дійство під символічною назвою “Крижане серце”. Цікавий сценарій, без сумніву, допоміг дітям усвідомити радість і важливість доброти та добрих вчинків, у тому числі, вияв милосердя, адже сьогодні серед нас дуже багато байдужості і навіть злості. А під час спектаклю його юні учасники допомогли Сніговій Королеві розтопити її холодне серце і пізнати радість перемоги добра над злом.

разрешите пригласить

Не менш цікавим було і продовження свята з новими знайомствами, посмішками і реверансами. За допомогою професійного майстер-класу викладачів клубу бального танцю “Ренесанс” маленькі леді та джентельмени отримали змогу долучитися до азів бальної хореографії та неповторної грації танцю. І, звичайно ж, ніхто з дітлахів не залишився без подарунку від організаторів.

Олег

У розмові з кореспондентом СПЖ хореограф Олег Давиденко відзначив, що “бальні танці – це дуже світла енергетика, і ми цю енергетику віддаємо. А ще – дуже добра традиція залучати дітей змалку до бальної культури. Вони ростуть і повинні набувати культурних навичок. До того ж, завдяки танцям у дітей формується постава, розвивається координація рухів, гнучкість і пластика”.

первые па

Важливо також, що діти залучаються до цього з маленького віку та знайомляться з прекрасним – світом танців, культурного спілкування, культурної етики. Маленькі дівчата стають леді, а хлопці – джентельменами. Таким чином формується добра основа для переходу в доросле життя.

семья

Саме про це журналіст СПЖ розмовляв після балу з киянкою Ксенією Ющик. На дитячий бал, за запрошенням організаторів, вона привела двох своїх доньок – Дарину і Софію. Дівчата просто світилися від хорошого настрою і позитивних вражень. А пані Ксенія сказала, що не тільки дітям, а і їй також усе дуже сподобалося. Жінка розповіла, що є прихожанкою Свято-Воскресенського храму, який назвивають в народі “афганським”. “У храмі разом із доньками ми слухаємо проповіді. Там їх навчає священник. Вони добре знають, що таке причастя, сповідь, піст перед православними святами. Законів Божих дотримуємось і вдома, вчимося жити у православному вимірі і творити добро”.

вместе с партнерами

Керівник духовно-просвітницького центру Ксенія Зозуля у розмові з журналістом СПЖ відзначила, що центр є унікальним проектом. Подібних в Україні немає. “Ми – центр православний, церковний, – говорить пані Ксенія, – ще за життя наш засновник митрополит Володимир, на жаль нині спочилий, наш духовний батько і наставник, благословив нас займатися не тільки духовно-просвітницькою діяльністю, але і культурно-просвітницькою, і бальні салони якраз такий напрямок”.

коллаж

“У цьому плані, – продовжила пані Ксенія, – ми кілька років тому почали з молоді, надали їм площадку, щоб вони замість звичайної дискотеки приходили сюди на бали, вчилися вишуканим танцям і етикету. За 4 роки у нас вже є чимало пар, які тут познайомилися, побралися та вже й діточок мають, приводять їх сюди до нас. А значить – це дуже продуктивна робота. Зараз ми почали займатися з маленькими дітьми. І нам дуже допомагають у цьому наші постійні партнери – клуб бального танцю “Ренесанс”, благодійний театр “Місто сонця”. Він багато років працює на ниві добра. Його актори виступають в Інституті раку, дитячих будинках, соціальних центрах. А тут, в нашій галереї “Соборна”, ми спільними зусиллями проводимо дуже багато заходів – від студійно-клубної діяльності і закінчуючи великими масовим заходами. Одним з них і став сьогодні цей благодійний дитячий бал”.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Опрос

Ответить

Юмор

На экзамене в семинарии:

– Какая заповедь была дана прародителям в Раю?

– «Плодитесь и размножайтесь!»

– Как-как?

– «В поте лица своего».

Архив

Система Orphus